17.8 C
София

“Виляреал” срещу “Ливърпул” в полуфинал реванш от ШЛ (ВИДЕО)

"Червените" имат аванс от два гола след първия мач на "Анфийлд"

“Виляреал” се изправя срещу “Ливърпул” в полуфинал реванш от Шампионската лига. “Червените” имат аванс от два гола след първия мач на “Анфийлд”.

Тимът, воден от Унай Емери, няма да може да разчита на контузените Алберто Морето и Йереми Пино. Под въпрос са Раул Албиол, Коклен, Данджума и Жерар Морено.

Юрген Клоп няма да използва Фирмино, а под въпрос е Дивок Ориги.

Главен съдия на сблъсъка на “Естадио де ла Серамика” ще бъде Дани Макели от Нидерландия.

В първата среща на “Анфийлд” “Ливърпул” победи “Виляреал” с 2:0 след автогол на Еступинан и попадение на Садио Мане в рамките на само две минути в началото на второто полувреме.

“Ливърпул” все още има шанс да спечели 4 трофея през настоящия сезон. “Червените” вече триумфираха в турнира за Купата на Лигата след победа с дузпи срещу “Челси”.

Тимът на Юрген Клоп достигна до полуфинал в ШЛ след победа с 2:0 над “Интер” като гост и минимално поражение с 0:1 в реванша на осминафинал.

На четвъртфинал “Ливърпул” отстрани “Бенфика” след 3:1 като гост и 3:3 у дома.

“Виляреал” достигна до топ 4 в най-престижния европейски клубен турнир след 1:1 срещу “Ювентус” у дома и 3:0 като гост на осминафинал.

На четвъртфинал “Жълтата подводница” надделя над “Байерн Мюнхен” след 1:0 в Испания и 1:1 на “Алианц Арена”.