София
20 август 2022 | събота | 05:57

Валентин Антов реализира две попадения в приятелски мач за Монца

Срещата беше спечелена с 3:2 от новаците в Серия А

Българският защитник Валентин Антов се отличи с два гола за италианския Монца в лятна контрола. Срещата беше спечелена с 3:2 от новаците в Серия А. Монца срещна дебютанта в Серия С Санджулиано Сити.

В 28-ата минута отборът на Антов изоставаше с 0:1 след гол на Герос. Само след четири минути Валентин Антов възстанови равенството, след като засече с глава центриране от ляво на Колпани. Малко преди края на първото полувреме Санджулиано Сити отново поведе. В 77-ата минута на мача Карлос Аугусто изравни за 2:2, а пет минути преди края на срещата дойде ред отново на Антов и той вкара за 3:2.

Така отборът на Силвио Берлускони спечели петата поредна приятелска среща, а сред седмица ще открие кампанията си за Купата на Италия срещу Фрозиноне.