fbpx
17.7 C
София
13 август 2022 | събота | 06:12

В напрегнат мач в Разград: Лудогорец отстъпи на Динамо (Загреб) и се отдалечи от голямата цел

Срещата реванш ще се изиграе на 9 август в хърватската столица

Лудогорец загуби с 1:2 в Разград на “Хювефарма арена” първия мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу хърватския шампион – Динамо (Загреб). Гостите реализираха две бързи попадения още в началото на срещата, дело на Дино Перич в шестата минута и автогол на вратаря на разградчани Серджио Падт в деветата. Бърнард Текпетей успя да върне един гол за “орлите” малко преди почивката. Българите имаха надмощие в мача, но кошмарният старт ги отдалечи от победата.

“Не съм доволен от резултата, защото загубихме, а това са мачове на елиминация. Имахме шансове още в началото, но те вкараха два гола. Продължихме обаче да се борим, но нямахме късмет”, заяви старши треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа.

Всичко ще се реши след седмица в Загреб. Срещата реванш ще се изиграе на 9 август от 21:00 часа на стадион “Максимир”.