fbpx
More

“Маями” стартира с успех срещу “Бостън” в плейофите на НБА (ВИДЕО)

В другия полуфинал един срещу друг играят "Голдън Стейт" и "Далас"

“Маями” победи “Бостън” със 118:107 в първия полуфинален мач от плейофите на Националната баскетболна асоциация. Джими Бътлър реализира 41 точки.

“Маями Хийт” стартира с успех срещу “Бостън Селтикс” в първия мач от финала на Източната конференция в зала FTX Arena.

Гостите водеха в резултата в рамките на първите две части, като на полувремето разликата бе осем точки в тяхна полза.

През третата част обаче “Маями” заигра уверено и успя да осъществи пълен обрат, повеждайки със 17 точки разлика.

В последната четвърт “горещите” поддържаха темпото и успяха да запазят своя аванс.

Най-резултатен за домакините бе Джими Бътлър, който реализира впечатляващите 41 точки. Направи също така 9 борби и 5 асистенции.

Това е първи мач от полуфиналите в Националната баскетболна асоциация.

Във финала на Западната конференция един срещу друг се изправят “Голдън Стейт Уориърс” и “Далас Маверикс”.