Германия и Англия завършиха наравно 1:1 в мач от Лигата на нациите.

Двубоят от Лига А, Група 3 се игра на “Алианц Арена” в Мюнхен.

Домакините бяха по-активни през първата част, но гол на Хофман бе отменен поради засада.

Калвин Филипс бе заменен от Джуд Белингам още в началото на двубоя поради контузия.

Главният съдия от Испания Карлос дел Серо Гранде даде 8 минути добавено време на първата част.

В началото на второто полувреме германците откриха резултата след попадение на Хофман.

Домакините държаха аванса до самия край, когато след проверка на ВАР бе отсъдена дузпа в полза на Англия.

Хари Кейн изравни от 11-метровия наказателен удар и по този начин равенството бе възстановено.

В другия мач от групата Италия победи Унгария в Чезена с 2:1.

Италия е лидер в групата след два изиграни мача с 4 точки, следвана от Унгария с 3, Германия с 2 и Англия с 1 точка.

В Лига В, Група 3 воденият от Ивайло Петев отбор на Босна и Херцеговина победи Румъния с 1:0 на стадион “Билино Полье” в Зеница. Единственото попадение отбеляза Превляк през втората част.

В другия мач от същата група Финландия се наложи с 2:0 над Черна гора с две попадения на Похянпало.