София
8 август 2022 | понеделник | 19:24

Пълен резил: ЦСКА претърпя неприятно домакинско поражение

Реваншът ще се изиграе в Ирландия следващата седмица

ЦСКА – София допусна изключително неприятно поражение като домакин с 0:1 от ирландския тим на Сейнт Патрикс Атлетикс в първи мач от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите. Единственото попадение падна в 87-ата минута и бе дело на резервата Серж Атакий, който се възползва от грешка в отбраната на българския тим и донесе победата на четвъртия в ирландското първенство.

“Червените” изиграха доста слаб двубой, в който почти нищо не им се получи. В липсваха чистите положения. Българите отправиха четири удара, от които три бяха точни. През цялото време на контролираха темпото в двубоя, докато ирландците отбелязаха с единствения си точен изстрел. “Армейците” не се предадоха до последния момент, но не успяха да стигнат до така важното за тях попадение.

Загубата на ЦСКА – София ще направи реванша в Ирландия след седмица доста по-труден.