15.8 C
София

“Бостън” победи “Милуоки” в плейофите на НБА (ВИДЕО)

"Мемфис" се справи с "Голдън Стейт Уориърс"

“Бостън Селтикс” победи “Милуоки Бъкс” във втория мач от четвъртфиналните плейофи в НБА. “Келтите” изравниха общите мачове, като в момента резултата е 1:1. Играе се в 4 от 7 победи.

“Бостън Селтикс” записа убедителен успех срещу миналогодишния шампион “Милуоки Бъкс” в зала “Ти Ди Гардън” със 109:86. В първия мач в неделя “елените” се наложиха със 101:89. Предстоят два сблъсъка в Милуоки.

Джелън Браун реализира 30 точки за “келтите”, Джейсън Тейтъм добави 29.

Звездата на “Бъкс” Янис Антетокумпо отбеляза 28 точки за своя тим, като добави още 7 асистенции и 9 борби.

В другата среща от четвъртфиналите “Мемфис” се наложи над “Голдън Стейт Уориърс” със 106:101, като този начин общият резултат е 1:1 победи. В първата среща “войните” надвиха своя съперник само с 1 точка – 117:116. Предстоят два сблъсъка в Оукланд, Калифорния.

В другите два четвъртфинала “Маями” води на “Филаделфия” с 1:0 и “Финикс” води на “Далас” също с 1:0.